Hakkımızda

Biz, 3D modelleme ve 3D yazıcı alanlarında heyecan ve azimle bir araya gelmiş, mühendis, sanatçı ve teknoloji uzmanlarından oluşan bir takımız.  Fiziksel dünyadaki herhangi bir şeyi veya her şeyi, yüksek çözünürlüklü olarak dijitalleştirme tutkusundayız. Bu teknolojiyi geliştirmekten ve uygulamaktan keyif alıyoruz.

Türkiye’nin ilk ‘3D Dijital Fotoğraf Stüdyosu’nu ve en hızlı optik tarayıcı sistemi kurduk. 3D yazıcı teknolojisi sayesinde yüksek çözünürlüklü modellerimizi gerçeğine çok yakın bir biçimde fizikselleştirebiliyoruz. İnsan figürleri, evcil hayvan figürleri, endüstriyel amaç için prototipler ve çok daha fazlası…

Fotoğrafla dijital tarama metodu ile 3D modeller oluşturma konusunda uzmanlaştık, ancak önümüzde uzun bir yol ve gelecekle ilgili yenilikçi planlarımız var. Özel tasarım sistemimiz ile, diğer 3D tarayıcı sistemlerden daha üstün, yüksek çözünürlüklü, renkli, insan, evcil hayvan ve hareket eden objelerin 3D modellerini yaratabiliyoruz (siz de bu alanda faaliyet göstermek istiyorsanız girişimciler ve yatırımcılar için bölümümüzü ziyaret etmeyi unutmayın).

3D dijital modeller günümüzde, reklamlar, filmler, bilgisayar oyunları, televizyon vb. çok alanda kullanılıyor… 3D yazıcı teknolojisi ile insan veya evcil hayvan 3D modellerinin, yüksek detaylı ve renkli replikaları üretilebiliyor. Gelecekte 3D modellerin ne amaçlarla kullanılabileceğini henüz bilmiyoruz, bize heyecan veren bu başlangıcın bir parçası olmak.

Şu an yaşadığınız anın, bulunduğunuz yaşın, fiziksel özelliklerinizin, çocuklarınızın, evcil hayvanlarınızın gelecekte aynı şekilde sizinle olmayacağını biliyoruz. Geleceğe bulunduğunuz zamandan eşsiz ve unutulmaz bir hatıra bırakmak için stüdyomuza bekleriz.